0533 65 66 333 Beşevler Mah. Cenk Sk. Mira Apt. No:41/11 Nilüfer / BURSA
Kalite
Güven
Teknoloji
BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında butik bir şekilde faliyete başlayan Çınar Yönetim hizmetleri 2008 yılında profesyonel olarak hizmetlerine devam etmiştir. 2008 yılında siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız tamamen şeffaf bir yöneticilik sistemi ile türkiyede bir ilki gerçekleştirerek 7/24 internetten ve mobil uygulama sistemine geçmiştir.

Artan müşteri taleplerimiz doğrultusunda işinde başarılı uzman kadromuzla ekip olarak çalışmaya başladık. Bu sektörde başarılı olmamızın sebebi işimizi severek yapmış olmamızdır. Amacımız sizlerin rahatlığını ve güvenliğini sağlayarak günümüzün stresli iş yaşantısından bir nebzede olsa uzak tutmaktır.

Üstlenmiş olduğumuz bu görevde mesai saatlerimizi birlikte çalıştığımız siz değerli müşterilerimiz belirlemektedir. Sizlere daha kaliteli bir yaşam sunmak için uzman kadromuzla birlikte çözüm üretmekteyiz.

Şeffaf yönetim diyoruz çünkü sizin alın terinizin değeri bizim işimize verdiğimiz değerdir.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız İstanbul Arelsem Üniversite'si profesyonel konut ve site yönetimi 2014 yılı 11. Dönem lisans eğitimi alarak tamamlamıştır.